کیمیا حسین پور از عکاس های خیلی همراه رنگیتره. اگر بخوایم یه ویژگی اصلی از کیمیا بگیم که شما هم بیشتر بشناسیدش ، مهربونی بی دریغشه به جهان. این مهربونی اش رو میشه توی تک تک رفتارهای روزانه اش دید و توی عکس هاش دنبال کرد.
 کیمیا علاقه ی زیادی به حیوانات داره. عکسهای زیبای زیادی از سگ ها و گربه ها ثبت کرده و این هم بخشی از اون مهربونیشه. پیشتر در مورد یکی از عکس هاش که یک سگ فلج رو با صندلی چرخدار نشون میداد براتون نوشته بودیم.  
کیمیا عکس های متنوعی در حیطه های مختلف میگیره اما در تمام این عکس ها چه عکس یه گربه ی خیابونی باشه یا طبیعت بیجان یک چیزی مشترکه و اون یه نگاه زیباشناسانه ی تر و تمیزه که به دل میشینه. 
معرفی عکاس ماه رنگیتر علاوه بر اینکه شما رو با عکاس های خوب و با ذوق و جوان این حرفه آشنا میکنه فرصتیه برای نگاه کردن به گزیده ی کارهای یک عکاس و شنیدن قصه اش از زبون خودش! 

sag 1

 

sag 4

 

از بچگی دوست داشتم لذت اتفاقات زیبا را ثبت کنم اولین دوربینی که بعد از دوربین های آنالوگ گرفتم در هشت سالگی بود، اشتیاق به تصویر کشیدن رویداد ها روز به روز برای من بیشتر میشد
کم کم از هجده سالگی عکاسی را به صورت جدی آغاز کردم
آموزه های عکاسی را پیگیر شدم
در سال 1393 پس از گذراندن دوره های پیشرفته عکاسی زیر نظر استاد چیتساز
فعالیت خود را با سبکی متفاوت دنبال کردم

کیمیا حسین پور

  کیمیا دوست دارد اگر در جایی قدم گذاشته که پیش از او حتی هزار عکاس دقیقا همانجا عکاسی کرده اند عکسی متفاوت با کادری متفاوت ثبت کند. 
عکاسی در شب و عکاسی نجومی از مورد علاقه ترین ژانرهای عکاسی برای کیمیاست.

عکاسی در شب کیمیا 1

sag 2

کیمیا تلاش میکند قواعد جاری و روزمره ی عکاسی را بشکند . کیمیا دوست ندارد قاب ها و سبک عکاسی اش متداول و عادی باشد. او در عکاسی به دنبال دریچه ای نو به جهان هر روزه میگیردد. کیمیا تلاش میکند با حفظ استانداردها و چارچوب های زیباشناسی عکاسی قاب هایی نوآورانه ثبت کند!

اخیرا یکی از عکس های کیمیا در جشنواره psa, pid آمریکا که زیر نظر انجمن عکاسان آمریکاست، برگزیده شد. رنگیتر این موفقیت را به کیمیا حسین پور از صمیم قلب تبریک میگوید! به امید پیروزی و موفقیت های بیشتر او!
کیمیا

برای دیدن تمام عکس های کیمیا در گنجینه ی رنگیتر اینجا کلیک کنید!