شرایط استفاده از وب‌سایت عکاسان

لطفن قبل از استفاده از وب‌سایت شرایط استفاده را کامل و با دقت بخوانید. شما با ثبت‌نام یا استفاده از امکانات وب‌سایت تمام قوانین و شرایط را قبول کرده‌اید؛ درنتیجه اگر این شرایط را نمی‌پذیرید از امکانات وب‌سایت استفاده نکنید. اگر نسبت به این شرایط اعتراض دارید لطفن با ایمیل info@rangitar.com تماس بگیرید. درضمن توجه داشته باشید که رنگیتر شرایط واستفاده از وب‌سایت را وقت به وقت به‌روز می‌کند. ادامه‌ی استفاده از امکانات سایت به منزله‌ی قبول آخرین نسخه‌ی شرایط استفاده است. همچنین تمام قوانین وب‌سایت شامل محتویات هدیه و رایگانی که سایت هر هفته برای کاربران قرار می‌دهد نیز می‌شوند.

رنگیـتر، به‌عنوان منبعی کامل و خلاق از عکس‌های ایرانی، بازاری دوطرفه برای خرید، فروش و سفارش تصاویری با موضوعات مختلف شامل طبیعت، کار، شهر، معماری و ... بوجود آورده است. رنگیـتر پلی‌ست «از سوی خلاقان برای خلاقان» که به هنرمندان اجازه می‌دهد محتوای تصویری خود را با افرادی که به آن‌ها نیازمندند به اشتراک بگذارند.

محتویات شما

1. شما با آپلود کردن هر اثر و محتوایی در سایت، تضمین می‌کنید که مالکیت معنوی این آثار تحت اختیار شما هستند و رنگیتر برای فروش یا استفاده از این آثار و محتوا نیاز به اجازه‌ی هیچ شرکت یا فرد سومی (third party) به جز شما ندارد. شما تضمین می‌کنید که رنگیتر نیاز به پرداخت وجه به هیچ شرکت یا فرد سومی ندارد. همچنین این‌که آثار و محتوای شما حقوق هیچ شرکت یا شخص سومی را نقض نمی‌کند.
2. شما با آپلود کردن هر اثر و محتوایی در سایت، به رنگیتر اجازه‌ی غیرانحصاری تکثیر، استفاده، فروش، پخش، نمایش (با هر مدیای شناخته شده در حال حاضر یا مدیاهای آینده) و ویرایش در چارچوب قوانین وب‌سایت را می‌دهید. این حقوق تا زمانی که آثار و محتوای شما روی وب‌سایت قرار دارند در اخیتار رنگیتر خواهد بود و مدتی بعد از پاک کردن آثارتان از رنگیتر صلب می‌شود. (البته آثار شما به صورت آرشیو برای مسائل حقوقی در اختیار رنگیتر خواهند بود.)
3. شما اجازه‌ی آپلود آثار و محتوایی را که مشمول بندهای زیر هستند، ندارید:
• هرگونه اثر یا محتوایی که درگیر با حقوق یک شخص یا شرکت سوم (third party) باشد.
• هرگونه اثری که شامل محتویات مستهجن، مبتذل، غیراخلاقی یا غیراسلامی باشد.
• هرگونه اثری که شامل محتویات سواستفاده‌گر از کودکان باشد.
• هرگونه اثری که اعمال غیرقانونی یا خشونت‌آمیز را نمایش دهند.
• هرگونه اثری که شامل محتویات شیادانه یا تبلیغات دروغی باشند.
• هرگونه اثری که قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض کنند.