معرفی خدمات رنگیتر

 

 

محتوای خوب , ویترین کسب و کار شماست، محتوای تصویری خود  را حرفه ای به نمایش بگذارید

 

محتوای مناسب،  ویترین کسب و کار شماست , محتوای تصویری خود را با عکس ها و ویدئوهای رنگیتر به نمایش بگذارید. شما میتوانید با عضویت در سایت رنگیتر ، محتوا و رسانه های آنلاین خود را رونقی رویایی ببخشید و همچنین بدون داشتن امکانات و تیم عکاسی از تخصصی ترین محتواها برخوردار شوید.

رنگیتر قدرتمندترین وب سایت تولید محتوای عکس و ویدئو در ایران می باشد، که با دسترسی به بزرگترین شبکه عکاسان و هنرمندان ایران توانسته مجموعه ای با  بیش از هزاران عکس از عکاسان ایرانی را در سایت خود‌‍­­‎‌‍‌‎‌‏ ، برای دانلود و استفاده شما فراهم کند .

همچنین رنگیتر با برگزاری مسابقات عکاسی اقدام به معرفی هر چه بهتر و توسعه کسب و کارهای نوپا در عصر فناوری می‌کند.

  • تضمین تهیه عکس چیست؟ در صورتی که عکس دلخواه تان را پیدا نکردید می توانید به صورت آنلاین آن را به سلیقه خود سفارش دهید و تیم رنگیتر در هر جای ایران این عکس را برای شما به صورت رایگان تا حداکثر 48 ساعت کاری تهیه خواهد کرد به شرط آنکه موضوع سفارش شما مختص محصولات و یا برند شخصی شما نباشد و در واقع به دلیل موجود نبودن در سایت تهیه خواهد شد.

  • عکاسی پروژه ای: عکاسی صنعتی، تبلیغاتی محصوبات شما و همین طور عکاسی روزانه (عکاسی از همایش ها و مکان ها) را در قالب عکاسی پروژه ای معرفی مکنیم. در صورت نیاز به عکاسی از محصولات شما و یا عکاسی اختصاصی برای خود درخواست ارسال لیست قیمت عکاسی پروژه ای و یا روزانه را اعلام نمایید.

  • کمپین عکاسی : کمپین های عکاسی با هدف ایجاد ارتباط موثر بین شرکتهای تبلیغاتی و مخاطب با بهره گیری از محتوای ایرانی و آنچه جامعه امروز بدان نیازمند است. برگزار میشود.

 


 

کمپین های تبلیغاتی برگزار شده توسط رنگیتر

 

در کنار تولید و تامین محتوا، رنگیتر فعالیت هایی در زمینه برگزاری مسابقات عکاسی، پوشش تصویری از ایونت ها و برگزاری کمپین های تبلیغاتی را داشته است است که با داشتن دو صفحه مجازی در شبکه اینستاگرام برای عکاسان و دیگری برای مشتریان که با بیش از 164 هزار دنبال کننده بستر مناسبی هم برای عکاسان و هم برای صاحبان کسب و کار در فضای مجازی را فراهم آورده است که محرک بالقوه ای برای دیده شدن آنها است.

در ادامه برخی از فعالیت های رنگیتر در این زمینه را مرور میکنیم :

 

یکی از کمپین های عکاسی که رنگیتر به تازگی اجرا کرده است برگزاری مسابقه کتابینو برای شرکت کارپینو بود. این کمپین با همکاری نشر چشمه، نشر ثالث برگزا شد.

این کمپین در شبکه مجازی اینستاگرام رنگیتر اطلاع رسانی و برگزار شد که شرکت کنندگان میبایست عکس های خود را با هشتک کتابینو منتشر میکردند.

در طی 5 روز برگزاری این کمپین نتیجه کم نظیر بود.

تعداد بیش از 700 هشتک استفاده شده در طی 5 روز که در نهایت به نفرات اول تا سوم سه عدد ساعت اپل واچ و همچنین به نفرات بعدی هر یک 5 سفر رایگان از کارپینو اهدا شد.

توضیحات بیشتر از کمپین کتابینو

 

 

هفته نامه آتیه تو یکی از مخاطبانی بوده که برای تامین عکسهای موضوع کارگر و بیمه با رنگیتر در خلال موضوعات هفتگی همکاری کرده است.

در مدت زمان محدودی که موضوع مورد نظر هفته نامه آتیه نو برگزار شد،  بیش از 1100 عکس از سراسر کشور به دست ما رسید. آتیه نو ضمن اهدای جوایز به 3 نفر برگزیده، علاوه بر تصمیم اولیه به جای 10 عکس، 30 عکس برتر را در هفته نامه خود به چاپ رساند و حتی تصمیم بر برگزاری نمایشگاه  نمود چراکه اعلام داشت استقبال بی نظیر عکاسان در سی سال مسابقات تایمن اجتماعی موجب این اقدامات گردیده است.

توضیحات بیشتر از کمپین آتیه نو

 

این کمپین نیز همانند گذشته در شبکه های مجازی معرفی شد و عکس های ارسالی در سایت رنگیتر تجمیع شدند.

این کمپین که با هدف معرفی و دیده شدن مجموعه تفریحی باملند اجرا شد در طی مدت 7 روز برگزاری این کمپین بیش از 40 هزار بازدید از طریق استوری صفحه اینستاگرام رنگیتر به ثبت رسید و در پی آن نزدیک به 500 عکس برگزیده و تبلیغاتی از مجموعه باملند با موضوع یلدا، کریسمس، خرید زمستان و سبک زندگی برای مجموعه رنگیتر ارسال شد.

داوری این مسابقه در دو مرحله انجام شد که در مرحله اول توسط اساتید به نام عکاسی و از اعضای انجمن عکاسان ایران داوری شد.

جوایز این مسابقه با همکاری شرکت فوجی فیلم به نفرات برتر 4 دستگاه از به روزترین دوربین های عکاسی اهدا شد.

توضیحات بیشتر از کمپین یلدا تا ژانویه

 

 

رویدادها و مسابقات رنگیتر

 

رنگیتر در کنار نگاه تجاری که به موضوعات هفتگی و مسابقات دارد نگاهی هنری هم به این مقوله داشته و با برگزاری رویداد ها و مسابقات مستقل  به این مهم پرداخته است. 

در تمامی مسابقات و موضوع های هفتگی رنگیتر، حضور فعال عکاسان از سراسر ایران غیر قابل انکار بوده است و استقبال عکاسان و حضور چشم گیر آنها  از سراسر ایران،  مسابقات را برای کاربران جذاب تر نموده.

برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع زن و برگزاری سلسه فراخوانهایی که در خلال رویداد ده روز با عکاسان انجام شد نمونه ای از پرداختن رنگیتر به جنبه هنری این حوزه است.


 

حضور رنگیتر در رویدادهای مهم

 

حضور در پنجمین و ششمین دوره همایش ده روز با عکاسان ایران در خانه هنرمندان به همراه شرکت های بزرگ تجاری فوجی و سامسونگ

حضور در نمایشگاه تخصصی عکاسی و لوازم جانبی به همراه فوجی فیلم

حضور در نمایشگاه الکامپ و کسب رتبه ده استارت آپ برتر ایران


 

معرفی سطح عکس های رنگیتر

 

این مجموعه عکس ها‌‎‏ ، از با کیفیت ترین عکس های عکاسان ایرانی و متنوع ترین موضوعات تشکیل شده است که روزانه توسط عکاسان رنگیتر نیز به روز میشود.

عکس های مجموعه رنگیتر برای سهولت دسترسی کاربران و خریداران و همچنین مدیریت بهتر در قابلیت جستجوی سایت به 5 سطح گوناگون با عناوین A+  تا D دسته بندی شده اند.

در سطح A+ میزبان برترین و ناب ترین عکسهای هنری از عکاسان شایسته کشور هستیم که نگاه های هنری خاصی را به نمایش میگذارند. عکس های این سطح با سایز و کیفیت بالا مناسب برای انواع گوناگون بهره برداری از قبیل چاپ در ابعاد بزرگ میباشد.

در سطح A همچنان میزبان برترین عکسهای حوزه هنر و تبلیغات هستیم. در واقع عکس های کمیابی مانند عکس های نفتی، خبری، تبلیغاتی که به راحتی در فضای وب با کیفیت بالا در دسترس نیستند . بیشتر این عکس ها نیاز به مدلینگ و فضاسازی دارند به این معنا که دارای لوکیشن خاص و چیدمان منحصر به فرد هستند. عمده مشتریان این دسته از عکس ها شرکت های تبلیغاتی و بسته بندی محصول و همچنین خبرگزاری ها هستند.

در سطح B همچنان با حفظ کیفیت برای چاپ، عکس هایی قرار داده شده اند که بر خلاف دو سطح قبلی عکس های عمومی تری هستند. عکس های این سطح شامل شهرهای مختلف ایران و منظره های بکر طبیعی است و همچنین نشان دهنده زیبایی های کشورمان است.

عکس های سطح  C بهترین گزینه برای استفاده در وب سایت، اپلیکیشن و یا سوشال مدیای شما می باشند عمدتا موضاعات کاری، سبک زندگی و تبلیغات را شامل میشوند که قابلیت خوبی در انتقال بیان پیام شما را خواهند داشت و سایز نسبتا کوچکتری نسبت به عکس های چاپی در بیلبورد یا استند ها را دارند.

در پایین ترین سطح عکس های سطح D قرار دارند که این گروه شامل عکس هایی است که شاید مشابهشان را در فضای مجازی دیده باشید . عکس های والپیپیر و یا طبیعت و منظره های عمومی از این گروه میباشند. این سطح از عکس های رنگیتر با قیمت بسیار پایین تری، برای جستجوی عکس های طبیعت، مناظر و یا برای استفاده های کم اهمیت تر مناسب است.

لیست قیمت پکیج های فروش عکس


 

رنگیتر در رسانه های ایران و جهان

 

چاپ خبر از رنگیتر در روزنامه گاردین انگلیس

چاپ مقاله ای از رنگیتر در ماهنامه برلین ولی کشور آلمان به همراه 4 استارت اپ موفق ایرانی

 چاپ مقاله ای در خصوص فعالیت رنگیتر در دنیای اقتصاد و فایننشال تریبیون

 چاپ اخبار حضور در جشنواره وب ایران در ایسنا و مهر


برخی از مشتریان رنگیتر

 

برخی از مشتریان رنگیتر که  در شاخه های گوناگون با این مجموعه همکاری داشته اند:


 

پکیج های کمپین رنگیتر

  • کمپین های رنگیتر شامل بسته های 1 ماهه، 3ماهه و 6 ماهه به شرح زیر میباشد.

 

 


 

راه های ارتباط با ما و صفحات مجازی رنگیتر

 

website: Rangeetar.com

Instagram Pages : @iran.photographers

Telegram: @rangeetar_photographers

Tel : 021-88 54 27 87